Dolnośląska Liga Juniorek Młodszych – Tabela wyników

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną tabelą wyników.

Dolnośląska Liga Juniorek Młodszych - WYNIKI

MiejsceNazwa drużynyMeczeZwycięstwaPorażkiBramki zdobyteBramki straconePunkty zdobytePunkty stracone
1.APR SMS Karpacz14131485240384
2.EUCO-UKS Dziewiątka Legnica14122484299375
3.MKS SMS Zagłębie I Lubin13112463269336
4.UKS Handball-28 Wrocław14863783752418
5.LKPR Moto-Jelcz Oława14773844192121
6.SPR Bór Oborniki Śląskie13682933291824
7.MKS Victoria Świebodzice144103144481230
8.UKS Jedynka Dzierżoniów13493084331128
9.MKS Zagłębie II Lubin14311355446933
10.MKS PH Sawczak Włókniarz Mirsk14113308514438